Blog

Elektrikli Bisiklet İle Doğa Dostu Sürüş Deneyimi

Elektrikli bisiklet sürmek; doğa dostu olmak, enerjiyi güne yaymak ve şehir bisikletleri olarak nitelendirilen hissiyattan faydalanmayı sağlar. Bisiklet heyecanını devam ettirmek isteyen sürücüler.

Devamını Oku
11.04.2022

Kron Katlanır Bisiklet İle Her Yerde Pedal Çevirin

Pedal çevirmeyi alışkanlık haline getirmek, kısa mesafeler için sürüş hissiyatını en üst seviyeye çıkartmak ve kompakt bir yapı ile yer kaplamaması kron katlanabilir bisiklet türünü öne çıkartıyor. Katlanır bisiklet modelinizi şehir içi,

Devamını Oku
10.04.2022

Kron Dağ Bisikleti İle Özgürlüğü Hissedin!

Kron dağ bisikleti hem özgürlüğe adım atarken hem de sürüş deneyimini en üst seviyeye çıkartan hissiyat bisikleti ile tanışın. Dağ bisikletlerin amacı oldukça açık: engebeli arazilerde sürüş deneyimini artırmak, jant ve lastik seçimiyle kolay bir tur ve kordon ve güçlü fren sistemi sayesinde güvenli seyahat.

Devamını Oku
12.06.2021

Santa Harabeleri Kron Mtb Maraton Yarışı

Dağ bisikletinin en cezbedici tarafı doğa ile içiçe olmanızı sağlamasıdır. Dağ bisikleti tutkunlarını bu sefer Gümüşhane ili ile Trabzon’un Arsin ve Araklı ilçeleri sınırının kesişme noktasını oluşturan Yanbolu vadisinin 1000-2600m rakımları arasında bulunan Santa Harabeleri'ne misafir oluyoruz.

Devamını Oku